Zahradní nábytek z akátového dřeva

V posledním období naše firma rozšířila svoji nabídku zahradního nábytku akát v přírodním provedení Acacia natur. Výrobky jsou vyráběné ručně z neořezaných desek, kmenů akátových stromů a větví a jsou ručně opracované a broušené. Proto se mimořádně hodí do zahrad a přirozeně zapadají do přírodního prostředí.

 


 

Zahradní nábytek Akát

Zahradní nábytek Akát

Nabízíme Vám zahradní nábytek z akátového dřeva v přírodním provedení – acacia natur. Nábytek je vyrobený z neořezaných akátových desek o tloušťce cca 30 mm ručně broušený. Sestava obsahuje masivní stůl (80×180 cm) a dvě lavice o délce 180 cm. Povrchová úprava: bez povrchové úpravy a nebo podle požadavku zákazníka (výrobce doporučuje transparentní olej na zahradní nábytek).

 

Zahradní nábytek z akátového dřeva

 

 

Květináč Akát

Nabízíme Vám květináče Akát v různých rozměrech  ( podle požadavku zákazníka ) v přírodním provedení – acacia natur.  Květináče jsou vyrobené z ručně opracovaného akátového dřeva. Povrchová úprava: bez povrchové úpravy a nebo podle požadavku zákazníka (výrobce doporučuje transparentní olej na zahradní nábytek).

 

Zahradní nábytek z akátového dřeva

 

Houpačka Akát

Nabízíme Vám houpačku Akát v přírodním provedení – acacia natur. Houpačka je vyrobená z ručně opracovaného akátového dřeva. Délka lavice je 180 cm. Povrchová úprava: bez povrchové úpravy a nebo podle požadavku zákazníka (výrobce doporučuje transparentní olej na zahradní nábytek).